Football Live Scores - 2024-05-19
Inter Miami CF
DC United
Austin FC
Sporting Kansas City
Chicago Fire
Columbus Crew
Houston Dynamo
FC Dallas
Minnesota United FC
Portland Timbers
Real Salt Lake
Colorado Rapids
San Jose Earthquakes
Orlando City
Seattle Sounders
Vancouver Whitecaps
Oakland Roots
Orange County Blues FC
Las Vegas Lights
Louisville City FC
Phoenix Rising FC
Miami FC
Joy St Louis Park
Minnesota star
ISA
Island United AC
Sacramento Gold
El Farolito SC
Alexandria Reds
Annapolis Blues
Spokane Velocity
Forward Madison FC
Sheffield United
Tottenham Hotspur
Luton Town
Fulham
Arsenal
Everton
Liverpool
Wolves
Manchester City
West Ham United
Crystal Palace
Aston Villa
Brentford
Newcastle United
Brighton Hove Albion
Manchester United
Burnley
Nottingham Forest
Chelsea
Bournemouth AFC
Cadiz
Las Palmas
Mallorca
Almeria
Villarreal
Real Madrid
Granada CF
Real Club Celta de Vigo SAD
Athletic Bilbao
Sevilla
Real Betis
Real Sociedad
FC Barcelona
Rayo Vallecano
Atletico Madrid
Osasuna
Valencia
Girona
Sassuolo
Cagliari
Monza
Frosinone
Udinese
Empoli
Inter Milan
Lazio
AS Roma
Genoa
Monaco
Nantes
Lille
Nice
Reims
Stade Rennais FC
Toulouse
Stade Brestois 29
Le Havre AC
Marseille
Lorient
Clermont
Lyon
Strasbourg
Metz
Paris Saint Germain (PSG)
Lens
Montpellier
Galatasaray
Fenerbahce
China (w)U17
Korea Rep. (w) U17
North Korea (w) U17
Japan (w) U17
KF Laci
Flamurtari
Egnatia
Vllaznia Shkoder
Atletic Club D Escaldes
Atletic America
FC Ordino
CE Carroi
FC Pas de la Casa
CF Esperanca dAndorra
Penya Encarnada
Inter Club Escaldes
UE Santa Coloma
FC Santa Coloma
Sagrada Esperanca
Desportivo Huila
Academica Do Lobito
Interclube Luanda
Santa Rita FC
Primeiro de Agosto
Club Atletico Porvenir Talleres
Coronel Aguirre
Atenas
Ferro Carril Oeste de General Pico
Club Circulo Deportivo
Germinal de Rawson
Olimpo Bahia Blanca
Sansinena
Santa Marina Tandil
Villa Mitre
Crucero del Norte
Juventud Antoniana
Defensores Pronunciamiento
Independiente Chivilcoy
El Linqueno
Gimnasia C. Uruguay
San Martin Mendoza
Deportivo Camioneros
Union Sunchales
G.San Martin Formosa
CA 9 de Julio Rafaela
Douglas Haig
CDA Monte Miaz
CA Juventud Unida San Luis
Club Cipolletti
Kimberley Mar del Plata
Gutierrez
Club Ciudad de Bolivar
Sol de America de Formosa
Sarmiento Resistencia
Estudiantes de San Luis
Huracan Las Heras
Sportivo Las Parejas
Sportivo Belgrano
Boca Unidos
Sarmiento de La Banda
Barracas Central
Sarmiento Junin
CA Platense
CA Independiente
Banfield
CA Huracan
Talleres Cordoba
Atletico Tucuman
Central Cordoba SDE
Boca Juniors
Estudiantes de Caseros
Alvarado Mar del Plata
Atletico Atlanta
Atletico Rafaela
Arsenal de Sarandi
Tristan Suarez
Guillermo Brown
Agropecuario de Carlos Casares
Chacarita juniors
Racing de Cordoba
Gimnasia Mendoza
Deportivo Moron
Aldosivi Mar del Plata
Almagro
Defensores Unidos
Deportivo Madryn
San Martin San Juan
All Boys
Colon de Santa Fe
Chaco For Ever
Estudiantes Rio Cuarto
Defensores de Belgrano
Deportivo Laferrere
Deportivo Merlo
CA Fenix Pilar
San Martin Burzaco
Ferrocarril Midland
Club Atletico Acassuso
Berazategui
Centro Espanol
El Porvenir
Central Ballester
General Lamadrid
Juventud Unida
Uhl Que Sa
CA Atlas
Real Pilar
Argentino de Rosario
CA Independiente (w)
UAI Urquiza (w)
Gimnasia LP (w)
Excursionistas (w)
Belgrano (w)
San Luis FC (W)
FC West Armenia
BKMA
SV Britannia
SV Deportivo Nacional
Dandenong City U23
Avondale U23
Melbourne Knights U23
South Melbourne U23
Heidelberg United U23
Altona Magic U23
Virginia United
Acacia Ridge
Canberra Croatia FC U23
Monaro Panthers U23
Tuggeranong United U23
Yoogali SC U23
Canberra Olympic (w)
West Canberra Wanderers FC (w)
ANU FC (W)
Belconnen United (w)
Devonport City
Glenorchy Knights FC
Canberra FC
Monaro Panthers
Tuggeranong United
Yoogali SC
Sunshine Coast Wanderers FC
Brisbane Roar (Youth)
Moreton Bay United
Rochedale Rovers
Hearst Neville
Inner West Hawks
Newcastle Jets FC (Youth)
Hawkesbury
Bulls Academy (W)
Maca Searle (w)
Manly Utd (w)
University of Sydney (w)
Blacktown Spartans(w)
Football NSW Institute (w)
Sydney Olympic FC (w)
Gladesville Ravens (W)
UNSW FC (W)
Northern Tigers FC (w)
Apia L Tigers (w)
Aime Rigi (w)
Football Mid North Coast (w)
New Lambton FC (w)
Newcastle Olympic
Cooks Hill United
New Lambton FC
Charleston City Blues
Weston Workers FC
Edgeworth Eagles FC
Weston Workers Reserves
Edgeworth Eagles Reserves
New Lambton FC Reserves
Charlestown Azzurri Reserves
Newcastle Olympic FC Reserves
Cooks Hill United Reserves
St George Willawong FC
Brisbane Strikers
Logan Lightning
Mitchelton FC
Peninsula Power (w)
Queensland Lions (w)
Broadbeach United SC (w)
Ipswich knights SC W
Souths United SC (w)
Brisbane Olympic (w)
North Lakes United (W)
Capalaba (w)
Moreton Bay United U23
Rochedale Rovers U23
St George Willawong FC U23
Brisbane Strikers U23
Logan Lightning U23
Mitchelton U23
St. Albans Saints U21
Port Melbourne Sharks SC U21
Dandenong City U21
Avondale FC U21
Heidelberg United U21
Altona Magic U21
Melbourne Knights U21
South Melbourne U21
Rheindorf Altach B
SC Schwaz
Red Bull Salzburg
LASK Linz
Rapid Wien
TSV Hartberg
Sturm Graz
SK Austria Klagenfurt
Dornbirn (W)
Austria Wien (w)
Altach/Vorderland(w)
St. Polten (w)
SV Union Lind
FC Dolsach
DSG Sele Zell
St Michael Lav
FK Gilan Gabala
Araz Nakhchivan
Al-Hala
Al-Ahli(BHR)
Al Hidd
Najma Manama
Al-Muharraq
Sitra
Al-Shabbab
Busaiteen
East Riffa
Al Khaldiya
Lokomotiv Gomel
Energetik-BGU Minsk
Torpedo-2 Zhodino
Volna Pinsk
FK BumProm Gomel
BC Maxline
Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk
Energetik-BGU Minsk (w)
FC Gomel (w)
Bobruichanka Bobruisk (w)
Dnepr Mogilev (w)
Cercle Brugge
Union Saint-Gilloise
Anderlecht
Club Brugge
KVSK Lommel
KV Kortrijk
LOTO
Benin Cavaliers
Dynamo Abomey
Bani Ganse
Takunnin FC
Dadje FC
Damissa
Espoir FC Savalou
RTC FC
BFF Academy U19
Oriente Petrolero
Universitario De Vinto
Club Guabira
Club Aurora
Bolivar
Real Tomayapo
Jorge Wilstermann
The Strongest
24 de Septiembre 1969
Club Atletico Juniors
Pasion Celeste
CP Amanecer
Club Deportivo Sur Car
CM Bolivar Antequera
Nacional Sucre
Universitario de Sucre
Interfi
Real Potosi
Real Oruro
Union Huayllamarca
CD Municipal Tarija
Chaco Petrolero
NK TOSK Tesanj
Bratstvo Gracanica
BSK Banja Luka
FK Kozara Gradiska
Matebele FC
VTM FC
Township Rollers
Jwaneng Galaxy
Security Systems FC
Sua Flamingoes
Betim MG
Nacional AC MG
Varginha EC
Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT
ASEEV
Centro Oeste
AA Anapolina
Abecat Ouvirdorense
3B da Amazonia (w)
Fortaleza (w)
Resende-RJ
Americano RJ
EC Vera Cruz RJ
CAAC Brasil FC
SE Paraty RJ
EC Resende
Niteroiense
Campos AA
Coimbra EC U20
Athletic Club MG U20
Betim FC U20
Cruzeiro (Youth)
Sao Paulo (Youth)
OSTO youth team
ECUS U23
Atletico Mogi SP U23
Olimpia SP U20
Fernandopolis/SP U23
VF4 (w)
Remo (w)
Uniao Desportiva Alagoana/AL (w)
JC Futebol Clube (w)
3B Sport AM (w)
Fortaleza CEIF FC (w)
Sport Club do Recife
Avaí FC
Santos
Brusque FC
Mirassol
Ituano SP
Operario Ferroviario PR
Ceara
Londrina PR
Sao Bernardo
Remo Belem (PA)
Tombense
Ypiranga(RS)
Caxias RS
Ferroviario CE
ABC RN
Brasiliense
Mixto EC
Tocantinopolis
Altos/PI
Cameta EC
Moto Club Sao Luis MA
Treze Campina Grande PB
Iguatu CE
Retro FC Brasil
Itabaiana(SE)
Fluminense PI
River PI
Concordia AC
Barra FC
Costa Rica MS
Pouso Alegre
CRAC
Anapolis FC
America FC Natal RN
Potiguar RN
Santa Cruz PE U20
Serrano PE U20
Confianca PB Youth
Falcon FC SE Youth
America PE Youth
Central PE U20
Rochefort
Royal Union Tubize-Braine
Cherno More Varna
Ludogorets Razgrad
US Forces Armees
ASFA-Yennega
Le Messager Ngozi
Rukinzo FC
Zamalek SC
Renaissance de Berkane
Togo U17
Burkina Faso U17
Nigeria U17
Niger U17
Colombe du Dja et Lobo
Eding Sport FC
Ferroviaria SP (w)
America Mineiro (w)
Internacional (w)
Bragantino (w)
Apucarana SC
Gremio Maringa PR
Nacional PR
Foz do Iguacu PR
AA Iguacu
Brazilian Patriotas FC
Kenya (W) U17
Ethiopia U17 (w)
Liberia U17 (w)
Senegal (w)U17
Deportiva Once Caldas
Independiente Santa Fe
Atletico Junior Barranquilla
Deportivo Pereira
San Luis Quillota
Deportes Santa Cruz
CSD Antofagasta
CD Magallanes
Santiago Wanderers
Curico Unido
Provincial Ovalle
Real Juventud San Joaquin
General VelAsquez
D. Concepcion
Lautaro de Buin
Concon National
Nublense
O.Higgins
Colo Colo
Palestino
Palestino (w)
Everton de Vina (w)
CD Antofagasta (w)
Audax Italiano (w)
Guangxi Zuxing Tianxia
Hainan Zhonghong
Hainan Shuangyu
Qiandongnan Miaoling
Guizhou Zhucheng Jingji FC
Guangdong Red Treasure Football Club
Guangdong Mingtu
Guangxi Bushan
Qingdao Elite United
Suzhou Dongwu
Beijing IT
Guangxi Pingguo Haliao
Ganzhou Ruishi
Liaoning Tieren
Guangxi Hengchen Football Club
Dalian Yingbo
Hangzhou Qiantang Football Club
Chongqing Tongliangloong FC
Sui Tung
Fukien AC
Kln City District RSC
St. Joseph's FC
Double Flower
Ornament FC
Supreme FC
Tsuen Wan
Central & Western District RSA
Eastern District SA
EnGenius Kowloon City
Wong Tai Sin
Hoi King
3 Sing FC
Citizen
Sha Tin
Wing Yee Property
South China AA
Yuen Long FC
Sai Kung Friends
Crownity North District
Hong Kong U23
Sham Shui Po
Lee Man
Biu Chun Rangers
Hong Kong FC
Kwong Wah AA
Kwun Tong
Yau Tsim Mong
WSE
Wing Go FC
Wan Chai
Fu Moon FC
Kowloon Cricket Club
Leaper MG
Kwai Tsing District FA
Mutual Football Club
Chelsea FC Soccer School (HK)
Tung Sing FC
Tuen Mun Football Team
Ching Fung
S.L. Benfica de Macau
Hang Sai
M.U.S.T. Chao Pak Kei
Vikings-Play One
Leopard Cat FC
Taiwan Power Company FC
Taichung Futuro
Ming Chuan University
Athletic Club Taipei
Tainan City Steel
Hang Yuen FC
Shanghai RCB (w)
Hangzhou Bank(w)
Yongchuan Chashan Bamboo Sea (w)
Hainan Qiongzhong (w)
Henan (w)
Shaanxi (w)
Deportivo Pereira (w)
Independiente Santa Fe (w)
Ferrovalvulas FC
Medellin City FC
Talentos Envigado U19
Leones U19
Inter Club
AS Cheminots
FC Kondzo
Leopard
ADR Jicaral
Santa Ana
Herediano
Alajuelense
Deportivo Saprissa
AD San Carlos
Dimas Escazu (w)
Municipal Pococi (w)
Hajduk Split
HNK Gorica
ZNK Osijek
Rijeka
HNK Sibenik
HNK Vukovar 1991
NK Croatia Zmijavci
NK Dugopolje
Zelina
GAJ Mace
Nk Neretvanac Opuzen
NK Zagora Unesic
Sava Gao Char Meisel
NK Mladost Petrinja
Bistra
NK Udarnik Kurilovec
Slaven Belupo U19
Kustosija U19
HNK Cibalia U19
Zagreb locomotive U19
ZNK Donat Zadar (w)
ZNK Agram (w)
NK Medimurje Cakovec (W)
HNK Gorica W
Slovacko (w)
Slovan Liberec (w)
Sapeli Polna
SK Okrisky
Teplice
Hradec Kralove
Dynamo Ceske Budejovice
Baumit Jablonec
Pardubice
MFK Karvina
Tescoma Zlin
Bohemians 1905
MSK Breclav
TJ Dalnice Sperice
FC Strani
FC Prerov
Frenstat Pod Radhostem
Bohumin
FK MAS Taborsko
Dukla Prague
Brno
Slavia Kromeriz
Sparta Praha B
FK Graffin Vlasim
Chrudim
Sigma Olomouc B
SK Prostejov
Opava
Vyskov
Lisen
Vysocina jihlava
Viktoria Zizkov
SK Slovan Varnsdorf
FK Pribram
Chlumec nad Cidlinou
Slovan Liberec II
Bohemians1905 B
Admira Praha
Dukla Praha B
Loko Vltavin
Viktoria Plzen B
Prestice
Zlin B
Unicov
Sokol Brozany
Hradec Kralove B
SK Zapy
Pardubice B
Thisted FC
HIK Hellerup
AaB 2
Fjordager IF
Odense BK
Randers FC
Varde (w)
Skovlunde IF (w)
Team Viborg (w)
FC King George (W)
AS Vita Club
Maniema Union
LDU Quito (w)
Macara (w)
Ismaily SC
Pyramids FC
CD FAS
Alianza San Salvador
Municipal Limeno
A.D. Isidro Metapan
CD FAS Reserves
CD Platense Zacatecoluca Reserves
CD Racing Junior de Armenia
CD Titan
Crawley Town
Crewe Alexandra
Tottenham Hotspur U21
Chelsea U21
Tallinna JK Legion
FC Kuressaare II
Tartu Kalev
Nomme JK Kalju II
Tartu JK Maag Tammeka B
Viljandi Tulevik
Johvi FC Lokomotiv
Trans Narva B
Tabasalu Charma
Tallinna FC Ararat TTU
JK Welco Elekter
Paide Linnameeskond B
Viimsi MRJK
Flora Tallinn II
JK Tallinna Kalev
FC Nomme United
Parnu JK Vaprus
Levadia Tallinn
Adama City
Sidama Bunna
Shashemene Kenema FC
Ethiopia Bunna
NoPS U20
HJS U20
Atlantis U20
MP U20
GrIFK U20
FC Kirkkonummi U20
FC Ilves-Kissat
Tampere United
Kuopion Elo
OPS-jp
GBK Kokkola
SJK Akatemia B
OLS Oulu
PK Keski Uusimaa
TPV Tampere
Inter Turku II
PK-35 RY (w)
HPS (w)
KaPa Kajaani
Roi United
Gnistan Helsinki
KuPs
Ekenas IF Fotboll
Lahti
SJK Seinäjoki II
Salon Palloilijat
Jaro
PK-35 Vantaa
Mikkelin Palloilijat
JaPS
Strasbourg (w)
Nantes (w)
Nice (w)
Marseille (w)
Lens (w)
US Orleans (w)
Rodez Aveyron (w)
FC Metz (w)
Marseille U19
Lille U19
Paris Saint Germain U19
Lyon U19
Nantes U19
Montpellier U19
Auxerre U19
Lorient U19
Lyon U19 (w)
Dijon U19 (w)
Reims U19 (w)
Metz U19 (w)
Bordeaux U19 (w)
St Etienne U19 (w)
Unique Global FC
Jarra West FC
RS Tallinding
Gambian Dutch Lions
Gagra Tbilisi
FC Telavi
FC Kolkheti Poti
Torpedo Kutaisi
Dinamo Batumi
FC Saburtalo Tbilisi
FC Sioni Bolnisi
Kolkheti 1913 Poti
FC Metalurgi Rustavi
Aragvi Dusheti
WIT Georgia Tbilisi
Spaeri FC
Dinamo Tbilisi II
Gareji Sagarejo
Shturmi
Lokomotiv Tbilisi
Germania Friedrichstal
Spielberg
VfR Gommersdorf
FC Astoria Walldorf II
1. FC Kaiserslautern
Eintracht Braunschweig
SV Wehen Wiesbaden
FC St. Pauli
SpVgg Greuther Fürth
Schalke 04
Fortuna Dusseldorf
1. FC Magdeburg
SV Elversberg
Karlsruher SC
Hamburger SV
1. FC Nürnberg
Hannover 96
Holstein Kiel
Hansa Rostock
SC Paderborn 07
VfL Osnabrück
Hertha Berlin
Hallen
SC Freital
Turkspor Dortmund
Wattenscheid 09
Berliner FC Dynamo
Berliner AK 07
Chemnitzer
Rot-Weiss Erfurt
FSV luckenwalde
BSG Chemie Leipzig
Greifswalder FC
ZFC Meuselwitz
Hertha BSC Berlin Youth
Energie Cottbus
Carl Zeiss Jena
Eilenburg
FC Lokomotive Leipzig
FSV Zwickau
SV Babelsberg 03
VSG Altglienicke
St Pauli II
Hannover 96 Am
BFC Viktoria 1889
Hansa Rostock II
Hoffenheim U19
Monchengladbach U19
FC Gutersloh (w)
Bayern Munich II (w)
Andernach (w)
Hamburger SV (w)
Wolfsburg II (w)
Ingolstadt 04 (w)
TSG 1899 Hoffenheim II (w)
SV Meppen (w)
FFC Frankfurt II (w)
SC Sand (w)
SV Weinberg Women
Carl Zeiss Jena (w)
Brong Ahafo United
Techiman Liberty
Hohoe United FC
Attram De Visser
Basake Holy Stars FC
Nzema Kotoko
Elmina Sharks
Venomous Vipers
Vision FC
Kotoku Royals FC
Cape Coast Ebusua Dwarfs
Swedru All Blacks
Future Stars FC
Asekem
Skyy FC
Pac Academy
Accra Hearts of Oak
Aduana Stars
Bechem United
Karela United FC
Ghana Dream FC
Heart of Lions
Medeama SC
Real Tamale United
Nsoatreman FC
Bibiani Gold Stars
Samartex
Bofoakwa Tano
AEK Athens
Lamia
Aris Thessaloniki
PAOK Saloniki
Panathinaikos
Olympiakos Piraeus
Suchitepequez
Marquense
Juventud Copalera
Juventud Pinulteca FC
AFF Guatemala
Gualan FC
CSYD Carcha
CSD Agua Blanca
CSD Municipal
Deportivo Mixco
Khonkaen United
Sukhothai
Nakhon Pathom FC
BG Pathum United
Ratchaburi FC
Port FC
Honduras Progreso
Juticalpa
CA Independiente Siguatepeque
Affi Academia
MOL Fehervar FC II
Kaposvar
Puskas Akademia II
Budaorsi SC
Gyirmot SE II
Zalaegerszegi TE II
Vasas SC II
ESMTK
BSS Monor
Martfui LSE
Csornai SE
SC Sopron
Penzugyor SE
Budapest Honved II
RCO Agde
Mohacs
III.Keruleti TUE
Balatonfuredi FC
Issimo
Ujpest FC B
Tiszaujvaros
DEAC
PEAC FC
Ivancsa
Magni
KV Reykjavik
Afturelding (w)
Vikingur Reykjavik (w)
Valur (w)
Fram Reykjavik (w)
Hafnarfjordur (w)
Fjarðab/Höttur/Leiknir Women
Trottur Reykjavik (w)
Fylkir (w)
Stjarnan Gardabaer (w)
Breidablik (w)
Borneo FC
Madura United
MFA Zalgiris (w)
Gintra Universitetas (w)
Crusaders Newtownabbey Strikers (w)
Shamrock Rovers (W)
Sligo Rovers (w)
Glentoran (w)
CA Florida
Juventud Unida de Libertad
ID Boquita
CA Juanico
Czech (w) U16
Sweden (w)U16
Switzerland (w)U16
Latvia (w) U16
Sudan
Tanzania
Nicaragua U16
Panama U16
Guatemala U16
Belize U16
Puerto RicoU16
Honduras U16
Costa Rica U16
El Salvador U16
Pike Rovers
Villa FC
Ballyfermot United
Rockmount
Wilton United
Glebe North FC
Cockhill Celtic
Ayrfield United
Killester Donnycarne
Kilbarrack United
Home Farm FC
Lucan United
Bluebell United
St. Mochtas
Hapoel Petah Tikva
Maccabi Netanya
Genoa Youth
Sassuolo U20
Torino U19
AC Milan U20
Verona U20
Cagliari U19
Cesena
Juve Stabia
Novara
US Fiorenzuola
Vis Pesaro
Recanatese
Potenza
Nuova Monterosi
AC Monopoli
Francavilla
Chisola
FC Vado
Varesina Calcio
Desenzano Calvina
ACD Campodarsego
Bassano
Ravenna
US Corticella
Cassino
Romana FC
L'Aquila
US Sambenedettese
US Siracusa
LFA Reggio Calabria
ASD Alcione
ASD Caldiero Terme
Nuovo Campobasso
Carpi
Trapani
Cavese
ASD Martina Franca
Nardo
ASD Tau Calcio Altopascio
Grosseto
Pomigliano (w)
Napoli (w)
AS Roma (w)
Fiorentina (w)
Genoa (W)
ASD Res Roma (W)
Lazio (w)
Parma(W)
Chievo (W)
Freedom (ITA) (W)
SOL FC Abobo
AS Denguele
Stade d Abidjan
Academie de FAD
JDF FC
Constant Spring
Arnett Gardens
Waterhouse FC
Cavalier FC
Mount Pleasant FA
Maruyasu Industries
Tokyo Musashino United Football Club
Reinmeer Aomori FC
Tochigi City
Veertien Kuwana
Suzuka Point Getters
Criacao Shinjuku
Verspah Oita
Okinawa SV
Sony Sendai
Kyoto Sanga
Sanfrecce Hiroshima
Machida Zelvia
Tokyo Verdy
Jubilo Iwata
Urawa Red Diamonds
FC Tokyo
Yokohama F. Marinos
Gamba Osaka
Kawasaki Frontale
Kashima Antlers
Vissel Kobe
Kashiwa Reysol
Hokkaido Consadole Sapporo
Shonan Bellmare
Albirex Niigata
Fagiano Okayama
Ventforet Kofu
Renofa Yamaguchi
Fujieda MYFC
Tochigi SC
Vegalta Sendai
Gainare Tottori
SC Sagamihara
Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe FC
AS Harima ALBION (w)
Gunma FC White Star (W)
IGA Kunoichi (w)
Shizuoka Sangyo University (w)
Viamaterras Miyazaki (w)
Nittaidai SMG Yokohama
Tsukuba FC (w)
Diavorosso Hiroshima (w)
Kibi International University (w)
Fujizakura Yamanashi (w)
FC Imabari (w)
Fukuoka AN (w)
Norbritz Hokkaido
Kyokushukai
Vertfee Takahara Nasu
Tokyo 23
Kochi University II
Llamas Kochi FC
Artista Asama
Fukui United
Nippon Steel Oita
Nobeoka Agata
Itazuke FC
Kaiho Bank
Sapporo University
Hokushukai Iwamizawa
Niigata Uni of Management II
Japan Soccer College
Nankatsu SC
VONDS Ichihara
Toin Yokohama University
Toho Titanium
Aries Tokyo
Tokyo United
Ramtha Club
Al-Ahly
Al Aqaba SC
Maan
Shabab Al Ordon
Moghayer Al Sarhan
Al Wehdat
Sahab SC
FC Shakhtyor Karagandy
Tobol Kostanai
FC Zhetysu Taldykorgan
Kyzylzhar Petropavlovsk
FK Yelimay Semey
FC Kairat Almaty
Mara Sugar FC
Rainbow FC Gambia
MCF FC
Silibwet Leons FC
Mombasa Elite
Naivas FC
Kajiado
Kisumu All Stars
Nzoia United
Nairobi Star City
Bandari
Sofapaka FC
Gor Mahia
Muhoroni Youth
AFC Leopards
Bidco United
Gwangju Football Club
Jeonbuk Hyundai Motors
Gangwon Football Club
Ulsan HD FC
Football Club Seoul
Daegu Football Club
Suwon Football Club
Pohang Steelers
Seongnam FC
Busan I Park
Cheonan City
FC Anyang
Gyeongnam FC
Gimpo FC
Gangneung City
Chuncheon Citizen
Gimhae City
Mokpo City
Gyeongju KHNP
Daegu FC II
Chungju Citizen
Sejong Vanesse FC
Namyangju Citizen
Dangjin Citizen
Seoul United
Daejeon Hana Citizen II
FK Dordoi Bishkek
Neftchi Kochkor-Ata
Saldus SS/Leevon
Skanstes SK
JDFS Alberts
Rezekne/BJSS
JFK Ventspils
Ogre United
Jelgava
Riga FC
FK Auda Riga
FK Liepaja
Beirut FC (W)
Akha Alia Ahly (w)
Ol Beirutus (w)
Sport Stars (w)
Al Ahli Benghzi
Al Suqoor(LBY)
Al Anwar
Al Sadaqa FC
Al Taawun
Al Morooj
AVS Futebol SAD
CD Tondela
Viseu
Maritimo
Oliveirense
Leixoes
Nacional da Madeira
CD Mafra
Santa Clara
Uniao Leiria
Mushuc Runa
Delfin SC
Sociedad Deportiva Aucas
CD Universidad Católica
Cumbaya FC
Barcelona SC(ECU)
Dziugas Telsiai
Banga Gargzdai
FK Zalgiris Vilnius
Kauno Zalgiris
Ekranas Panevezys
Hegelmann Litauen II
Siauliai B
Atomsfera Mazeikiai
FK Dembava
FM Klaipedos
FKS Ukmerge
Suduva Marijampole II
Sveikata
FK Transinvest II
Dedza Dynamos
Chitipa United
Bangwe All Stars
Mafco
Karonga United
Civo United
Silver Strikers
Be Forward Wanderers
Kuching City FC
Sri Pahang FC
Penang FC
Terengganu FC
Stade Malien
Real Bamako
USFAS Bamako
AS Police
ACS Ksar
ASAC Concorde
Nyiregyhaza
Csakvari TK
Szeged Csanad
MTE Mosonmagyarovar
SOROKSAR
Kazincbarcika
Dafuji cloth MTE
Pecsi MFC
Budapest Honved FC
Gyirmot SE
Szombathelyi Haladas
FC Ajka
Bodajk FC Siofok
Kozarmisleny SE
Duna-Tisza
BVSC Zuglo
Racing Porto Palmeiras
Tampico Madero
Los Cabos United
CD Alacranes de Durango
CF Atlante
Cancun FC
Club America
Chivas Guadalajara
Faraones Texcoco
CD Pioneros Junior
Acatlan
Deportivo Etchojoa
Necaxa U23
Pachuca U23
Huntsville City
Atlanta United FC II
North Texas SC
Portland Timbers Reserve
MINNESOTA United B
Tacoma Defiance
New England Revolution B
Philadelphia Union II
New York Red Bulls B
Cincinnati II
International Miami B
Carolina Core
Myawady FC (w)
Thitsar Arman FC (w)
Khoromkhon Club
Erchim
Tuv Buganuud
SP Falcons
Heidelberg United
Altona Magic
Melbourne Victory FC (Youth)
Northcote City
PSV Eindhoven
RKC Waalwijk
Almere City FC
NEC Nijmegen
AZ Alkmaar
FC Utrecht
Sparta Rotterdam
SC Heerenveen
Heracles Almelo
Fortuna Sittard
Volendam
Go Ahead Eagles
Feyenoord
Excelsior SBV
Vitesse Arnhem
AFC Ajax
PEC Zwolle
FC Twente Enschede
Diriangen
Real Esteli
Renaissance
AS Nigelec
JS Tahoua
Jangorzo FC
Liberte FC
Zumunta AC
Rivers United
Niger Tornadoes FC
FK Osogovo
Pelister Bitola
Pobeda Prilep
KF Besa Doberdoll
Kamenica-Sasa
Vardar Negotino
FK Bashkimi
FK Teteks Tetovo
Belasica Strumica
KF Arsimi
Detonit Junior
FK Karaorman
FK Novaci
FK Skopje
FK Ohrid 2004
FK Kozuv
Bangor (W)
Ballymena Allstars (w)
Melbourne Victory U23
Northcote City U23
Preston Lions U23
Bulleen Lions U23
Vaivase Tai FC
Ifira Black Bird
AS Magenta Noumea
AS Pirae
Ibri SCC
Sohar SC
Rustaq SC
Dhofar SCSC
Al Shabab SC
Bahla SC
Al Seeb SC
Al Nahda SC
Al Nasr SCSC
Sur SC
Al Wahda SC
Oman Club
Kecskemeti TE
Zalaegerszegi TE
Ferencvarosi TC
Ujpest FC
Plaza Amador
Costa Del Este
Sportivo San Lorenzo
Deportivo Carapegua
Martin Ledesma
Sol de America Pastoreo
Sol de America
Cerro Porteno
General Caballero
Sportivo Luqueno
Club Olimpia (w)
2 de Mayo (W)
Sportivo Trinidense (W)
Tacuary (W)
UNSAAC (W)
Universitario de Deportes (w)
Killas W
Carlos Mannucci W
AD Tarma
Comerciantes Unidos
Los Chankas
Alianza Atletico Sullana
Carlos Manucci
Univ.Cesar Vallejo
Ayacucho Futbol Club
Deportivo Coopsol
Deportivo Llacuabamba
Molinos El Pirata
United City FC
Manila Montet
Dynamic Herb Cebu
Philippine Air Force
Tuloy Football Club
Manila Digger FC
Philippine Army
Loyola Meralco Sparks
Cracovia Krakow
Rakow Czestochowa
Warta Poznan
Legia Warszawa
Widzew lodz
Lech Poznan
Polonia Warszawa
Odra Opole
LKS Nieciecza
GKS Tychy
Lechia Gdansk
Arka Gdynia
Zaglebie Lubin B
LKS Lodz II
Skra Czestochowa
OKS Stomil Olsztyn
Kotwica Kolobrzeg
Hutnik Krakow
Polonia Leszno
Obra Koscian
Iskra Ksieginice
KS Luzyce Luban
Chojniczanka Chojnice II
Jaguar Gdansk
Korona II Kielce
GKS Nowiny
Pelikan Lowicz
Sieradz
Slask Wroclaw II
Rakow Czestochowa 2
Podlasie Biala Podlaska
Wislanie Jaskowice
Pilica Bialobrzegi
Lechia Tomaszow Mazowiecki
KS Wiazownica
Garbarnia Krakow
Stargard Szczecinski
Swit Szczecin
Avia Swidnik
Chelmianka Chelm
Olimpia Elblag II
Rominta Goldap
Legia Warszawa (Youth)
Zaglebie Lubin (Youth)
Sandecja Youth
Lech Poznan (Youth)
Gornik Zabrze (Youth)
Polonia Warszawa (Youth)
Widzew lodz (Youth)
Cracovia Krakow (Youth)
GKS Katowice (w)
Slask Wroclaw (w)
Mokala Pancheners
SC Lusitania Dos Acores
Amarante
Pevidem SC
S. Joao Ver
Limianos
UD Santarem
Vitoria Setubal
Vitoria FC Setubal U19
Lusitânia U19
Lusitania
Alverca
Academica Coimbra
Varzim
SC Covilha
FC Felgueiras
Sporting Braga II
Atlético CP B
Benfica (w)
Racing Power (w)
Academia Quintana
FC Mayaguez
Al-Gharafa
Qatar SC
Grange Thistle SC
Holland Park Hawks FC
FC Otelul Galati
Universitaea Cluj
FC Rapid 1923
Fotbal Club FCSB
Dinamo Bucuresti U19
FC Bacau U19
Banat Girls (w)
Gloria 2018 Bistrita Nasaud (W)
Olimpia Cluj (w)
ASU Politehnica Timisoara (w)
CSM Alexandria (w)
FCM Targu Mures (w)
SY Sakhalinsk
FK Oryol
Irkutsk
Dinamo Saint Petersburg
Krylia Sovetov II
FC Nizhny Novgorod II
FC Saturn Ramenskoe
Chertanovo Moscow
Zenit 2 St. Petersburg
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk
Arsenal Tula II
SKA Khabarovsk II
FK Kosmos Dolgoprudny
FK Ryazan
Zenit Penza
Kvant Obninsk
FK Astrakhan
Dinamo Makhachkala B
FK Kolomna
Salyut-Energia Belgorod
FK Pobeda Junior
Rubin Yalta
Kompozit
Dinamo Vladivostok
FK Spartak Tambov
Strogino Moscow
Spartak 2 Moscow
Torpedo Vladimir
Torpedo Miass
Spartak Kostroma
Tekstilshchik Ivanovo
FC Avangard Kursk
FK Chelyabinsk
FK Ufa
Metallurg Lipetsk
Sibir-M Novosibirsk
Rodina Moskva II
Rotor Volgograd
Dinamo Bryansk
Volga Ulyanovsk
FK Kaluga
Khimik Dzerzhinsk
Mashuk-KMV
Irtysh 1946 Omsk
FK Krasnodar 2
Chaika Peschanokopskoe
FC Murom
Veles
Ural Yekaterinburg
Gazovik Orenburg
Spartak Moscow
Rubin Kazan
FK Rostov
Baltika Kaliningrad
Akhmat Grozny
Zenit St. Petersburg
Bath United
Flow 4G Cayon Rockets
Circle Newtown United
SLH St Pauls Utd
Al Hazm Youths
Al-Nasr (Youth)
Al-Jeel Youths
Al Khaleej Youth
Livingston
Hibernian
Motherwell
Saint Johnstone
Ross County
Aberdeen
Dundee United (w)
Motherwell (w)
Hamilton FC (w)
Montrose LFC (W)
Spartans (w)
Aberdeen (w)
Glasgow Rangers (w)
Partick Thistle (w)
Celtic (w)
Hibernian (w)
Glasgow City (w)
Hearts (w)
ASC Jaraaf
Jamono Fatick
Casamance
Mbour
SONACOS
US Ouakam Dakar
Pikine
Teunhueth FC
Kolubara
Sevojno Uzice
Metalac Gornji Milanovac
Mladost Novi Sad
FK Radnicki Novi Belgrad
FK Vrsac
Proleter Novi Sad
FK Dubocica
FK Vozdovac U19
Cukaricki U19
SLIFA
Kholifa Stars
Luawa FC
East End Lions
Kallon
Kholifa Stars
Kahunla
Old Edwardians
Bo Rangers
Diamond Stars
Tanjong Pagar Utd
Balestier Khalsa FC
FK Raca Bratislava
Banik Lehota Pod Vtacnikom
Slavia TU Kosice
MFK Snina
FK Svidnik
MFK Vranov nad Topou
FTC Filakovo
Lipany
TJ Banik Kalinovo
TJ Tatran Oravske Vesele
TeslaStropkov
Namestovo
Podkonice
OK castkovce
Trencin U19
DAC Dunajska Streda U19
FC Koper
Maribor
NK Olimpija Ljubljana
NK Bravo
NK Nafta
Dravinja
NK Rudar Velenje
Krka
Tabor Sezana
ND Primorje
NK Bilje
Bistrica
NK Brinje Grosuplje
MNK FC Ljubljana
Marumo Gallants FC
Orbit College
Black Leopards
MM Platinum FC
JDR Stars
Maritzburg United
Magesi
Venda
Upington City
Casric Stars
Milford
Pretoria Callies
Platinum City
Hungry Lions
Pretoria Univ
Baroka FC
UKZN FC (W)
DUT Midlands (w)
Sturt Lions Reserves (W)
West Adelaide Reserve (w)
Eibar
FC Cartagena
AD Alcorcon
Real Valladolid
Real Zaragoza
Racing de Ferrol
CE Europa
Real Betis B
CD Izarra
Formentera
UD Logrones
CD Guijuelo
UD Marbella
Getafe B
Pontevedra
Real Zaragoza B
Numancia
Utebo FC
CF Badalona
Orihuela CF
Real Aviles
Manchego Ciudad
Yeclano Deportivo
Lleida
Zamora CF
Sant Andreu
CD Colonia Moscardo
Mostoles
Almeria B
Atletico Malagueno B
CD Varea
CD Anguiano
Las Rozas
Leganes B
AE Prat
CE L'Hospitalet
Las Palmas Atletico
CD Union Sur Yaiza
UC Ceares
CD Lealtad
Ceuta B
Lucena CF
CD Utiel
Jove Espanol
CyD Leonesa Jupiter Leones B
Atletico Tordesillas
Oyonesa Tudelano
Alfaro
Epila CF
CD Ebro
CD Caspe
CD Cuarte Industrial
L'Entregu CF
Sporting de Gijon B
CF Vimenor
SD Laredo
SP Villafranca
CD Azuaga
CD Pozoblanco
Xerez Deportivo FC
Quintanar Del Rey
Cazalegas
CF Badalona B
UE Vilassar de Mar
UD Torre del Mar
Real Jaen CF
Caravaca CF
CD Cieza
Moralo CP
CD Coria
Yugo UD Socuellamos
Toledo
UD Ourense
Arosa SC
Sevilla U19
Deportivo La Coruna U19
Brommapojkarna
IFK Norrkoping FK
Hammarby
AIK
GAIS
Elfsborg
IFK Varnamo
Kalmar
Orebro (w)
Pitea IF (w)
Linkopings (w)
Djurgardens (w)
Trelleborgs FF (w)
Brommapojkarna (w)
Friska Viljor FC
Vasalunds IF
AFC Eskilstuna
Sollentuna United
Pitea IF
FC Stockholm Internazionale
Umea FC
Karlbergs BK
Ariana
FC Trollhattan
Ljungskile
Jonkopings Sodra IF
Lunds BK
Tvaakers IF
Onsala BK
Norrby IF
Assyriska
Assyriska United IK
Bergnasets AIK
Umea FC Academy
FBK Balkan
Rappe GOIF
Bergdalens IK
BK Astrio
Lidkopings FK
Sifhalla
Åtvidabergs FF
Syrianska FC
Syrianska Botkyrka IF
Mjolby AI FF
Kristianstads FF
Hassleholms IF
Viggbyholms
Kungsangens IF
Smedby AIS
Haninge
IK Uppsala (w)
Sunnana SK (w)
IFK Kalmar (w)
Eskilstuna United (w)
Landskrona BoIS
Orebro
Sandvikens IF
Varbergs BoIS FC
Yverdon II
FC Portalban/Gletterens
Servette (w)
Young Boys (w)
Ravshan Kulob
FC Kuktosh
FC Istiklol Dushanbe
FK Eskhata
Ihefu SC
Young Africans
AS Binah
Gbikinti
Doumbe FC
Tambo FC
AS OTR
ACfish
AC Semassi
Kakadl FC
Gomido FC
Unisport de Sokode
Entente 2
Gbohloesu
FC Espoir Tsevie
ASC Kara
Dynamic Togolais
ASKO Kara
FC Phoenix 1976
Morvant Caledonia Utd
Trinidad Tobago Police FC
Central FC
National Defense Forces
Cunupia FC
Club Sando Moruga
La Horquetta Rangers FC
Point Fortin FC
AC Port Of Spain
RSSR FC
Trinidad Tobago Police FC
Olympique de Beja
Jerba Midoun
U.S.Monastir
AS Gabes
Progres Sakiet Eddaier
C.A.Bizertin
Sporting Ben Arous
Jeunesse Sportive Omrane
Mbale Heroes
Kyetume
Kaaro Karungi FC
Jinja North FC
Ndejje University
Kigezi Homeboys FC
Uganda Police FC
Onduparaka FC
Lugazi Municipal FC
Young Elephant FC
FC Calvary
Kiyinda Boys
Booma FC
Kataka FC
FC Chernigiv
Nyva Ternopil
Hirnyk-Sport
FC Bukovyna chernivtsi
Metalurh Zaporizhya
Podillya Khmelnytskyi
Dinaz Vyshgorod
Metalist Kharkiv
Kremin Kremenchuk
Khust City
LNZ Cherkasy
Zorya
Rukh Vynnyky
Chernomorets Odessa
Metalist 1925 Kharkiv
Polissya Zhytomyr
FC Mynai
Kolos Kovalyovka
Veres
FK Oleksandria
Dnipro-1
FC Shakhtar Donetsk
FC Vorskla Poltava
Obolon Kyiv
Druzhba Myrivka
Rukh Lviv II
UCSA
FC Trostianets
Zvyahel NV
Skala 1911 Stryi
Al Arabi(UAE)
Dubai United
Al-Dhafra
Gulf United FC
Ahli Al-Fujirah
Al-Rams
Al-Hamriyah
Al Taawon(UAE)
Al-Jazira Al-Hamra
Al Orooba(UAE)
Deba Al Hissin
City Club
Masafi
Al Thaid
Masfout
Dabba Al-Fujairah
Kansas City Current (w)
Racing Louisville (w)
Gotham FC (w)
Chicago Red Stars (w)
OL Reign Women
Orlando Pride (w)
Nashville Rhythm FC (w)
Atlanta Fire United (W)
Griffins FC (W)
La Roca FC (W)
Griffins FC (W)
Utah Red Devils (w)
Estudiantes de Tacuarembo
Atletico Arsenal Salto
Bella Vista Paysandu
Ferro Carril FC
Ferrocarrilero
Lavalleja de Minas
CA Litoral
Bristol de Mercedes
IA Rio Negro de San Jose
Club Atletico Campana
Estudiantil Sanducero
Laureles FC
Danubio FC
Racing Club Montevideo
Boston River
Cerro Montevideo
Montevideo Wanderers FC
Cerro Largo
IA Sud América
Albion FC
Uruguay Montevideo
CA Juventud
CA Atenas de San Carlos
Colon CF
Tacuarembo
Plaza Colonia
Bavarian
Minneapolis City SC
Blue Goose SC
Mississippi Brilla
Corpus Christi FC
AC Houston Sur
Louisiana Krewe FC
Little Rock Street
Rochester FC
St. Croix SC
AHFC Royals
Hill Country Lobos
Sueno FC
River Light
Peoria City
Chicago Dutch Lions
Utah United
Utah Avalanche
Redlands FC
Capo FC B
West Seattle Junction
Capital City FC
Lane United
Midlakes United
Tacoma Stars
Ballard Football Club
Long Island Rough Riders
New Jersey Copa
Miami AC
Sarasota Paradise
Weston
Swan City SC
Boston City FC USA
Vermont Green
Cedar star
Manhattan SC
FC Buffalo
Toledo Villa FC
Asheville City SC (w)
Birmingham Legion FC (W)
Chattanooga Red Wolves (w)
Greenville Liberty (W)
Navbahor Namangan
Neftchi Fargona
FC OKMK Olmaliq
Sogdiana Jizak
Metropolitanos FC
Universidad Central de Venezuela
Carabobo FC
Angostura FC
Deportivo Miranda
Bolívar SC VEN
Atletico La Cruz
Dynamo Puerto FC
Atletico El Vigia
Urena SC
Trujillanos
Real Frontera
Aragua FC
Academia Rey
Hoa Binh
TTBD Phu Dong
Binh Phuoc
Dong Nai Berjaya
PVF CAND
Dong Tam Long An
Dinh Huong
TP Ho Chi Minh II
Lam Dong
Van Hien University
T T Hanoi B
TDTT Bac Ninh
An Giang
Tien Giang
UWA-Nedlands FC (w)
Balcatta (w)
Murdoch University Melville FC (w)
Fremantle City FC (w)
Cerezo Osaka Sakai
Mynavi Sendai Ladies
Nojima Stella Kanagawa Sagamihara
AS Elfen Saitama
Omiya Ardija Ventus
AC Nagano Parceiro Ladies
Nkana FC
Kansanshi Dynamos
Mlandege FC
Maendeleo FC
CAPS United
Dynamos FC
Manica Diamond
GreenFuel
Chicken Inn
Simba Bhora